WiFi4EU

Pokud jste byli úspěšní při žádosti o získání dotačního voucheru v projektu WiFi4EU, jistě vám přijde vhod několik rad, jak postupovat při realizaci projektu tak, aby v průběhu realizace nedošlo k jakýmkoli problémům a čerpání přidělené dotace proběhlo bez problémů a jakýchkoli komplikací v budoucnu.

Podpis dohody

Pokud jste byli vyrozuměni o získání dotace, musíte se nejprve přihlásit pomocí vašich přístupových údajů (e-mailu a hesla) na portál http://wifi4eu.eu a podepsat elektronicky Dohodu o grantu v rámci nástroje pro propojení Evropy – WiFi4EU.

Podle výše uvedené Dohody o grantu si vaše obec jako příjemce dotace musí zvolit jako zhotovitele některou ze společností zaregistrovaných na portále wifi4eu.eu, přičemž všichni příjemci, kteří jsou v postavení veřejných zadavatelů, musí dodržovat při výběru zhotovitele pravidla pro zadávání veřejných zakázek podle Zákona 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek.

Pro transparentní výběrové řízení budete potřebovat detailní zadávací dokumentaci. Chyby při výběru zhotovitele mohou vést k povinnosti vrácení finančních prostředků nebo i k pokutě. Abyste se vyhnuli případným budoucím problémům, nabízíme vám zhotovení projektové dokumentace (včetně technických podmínek splňujících požadavky dotačního projektu), která bude přílohou vaší zadávací dokumentace.

Zadávací dokumentace

Po kliknutí na záložku MÁM ZÁJEM se vám otevře webová stránka s formulářem, pomocí něhož můžete lépe specifikovat potřeby Vaší obce a společně nám pomůže začít identifikovat připravenost Vaší obce na realizaci projektu.

Prosíme Vás tedy o vyplnění krátkého dotazníku a následně se Vám neprodleně ozveme a domluvíme se na dalším postupu, nejlépe při krátké osobní schůzce.

 • Základní informace

 • Kontaktní informace

 • Sočasný stav

  Uveďte prosím všechny způsovby které využíváte včetně rychlostí a poskytovatele: např. Symetrická konektivita, xDSL, LTE, mikrovlné spojení, satelit apod. Pro více možností přidejte řádek kliknutím na + vpravo.
 • Typ konektivityRychlostPoskytovatel 
 • Cílový stav

 • Do tohoto pole prosím popiště vaši představu o umístění WIFi sítě (vnitřní / venkovní / kombinace), počet Access Pointů (AP neboli přípojných bodů), možnosti připojení AP k el. síti atd.
 • V případě že máte přesnou představu o umístění AP, uveďte tyto informace to do následující tabulky. Informace pro každý AP uveďte do samostatného řádku. Řádky přidejte kliknutím na + vpravo
  Pořadové čísloPopis lokaceGPS sev. šířkaGPS vých. délkaAzimutUmístění230 V 
 • Zde prosím uveďte nejbližší možné zdroje elektřiny pro napájení aktivních prvků sítě. Informace pro každý zdroj uveďte do samostatného řádku. Řádky přidejte kliknutím na + vpravo
  Pořadové čísloPopis umístěníGPS sev. šířkaGPS vých. délka 
 • Další informace

 • Jakékoli soubory (max 5) k doplnění informací o vašich požadavcích, včetně např. otisku obrazovky z Google maps s vyznačením lokalit
  Drop files here or
 • Volitelné pole pro zaslání vyplněného formuláře

Zjistěte více o našich produktech a službách...

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete od nás nezávaznou nabídku služeb?

Napište nám, která služba Vás zajímá...

Kontaktujte nás
Bitnami